Szkoła Serca Ojca 18-24.02.2018


Szkoła Serca Ojca
DOŚWIADCZANIE MIŁOŚCI OJCA
18-24 lutego 2018 w hotelu WITYNG w Mikorzynie

Z przyjemnością zawiadamiamy, że kolejna Szkoła Serca Ojca „A” Fatherheart Ministries odbędzie się w hotelu WITYNG w Mikorzynie w dniach od niedzieli 
18 lutego, godz.18.00 do soboty 24 lutego, godz.14.00. Pragniemy bardzo serdecznie zaprosić Was do wzięcia udziału w Szkole!

Nie będzie to konferencja, ale możliwość zanurzenia się w nauczaniu i usłudze modlitewnej poświęconej doświadczaniu miłości naszego Niebiańskiego Ojca do nas. Nasze spotkania wypełnią większość dnia. Będziemy mieli sesje poranne, popołudniowe i wieczorne. 

W ciągu ostatnich lat wiele osób zostało dotkniętych i pobłogosławionych  dzięki doświadczaniu objawienia miłości Boga jako Ojca. Wiele osób mogło to przeżyć właśnie dzięki uczestniczeniu w Szkołach Serca Ojca, które odbywały się w różnych częściach Polski, a także w czasie weekendów Serca Ojca, które były prowadzone w różnych Kościołach lokalnych. Jeśli chciałbyś/chciałabyś porozmawiać z kimś, kto brał udział w takiej Szkole prosimy o powiadomienie nas, skontaktujemy Cię z taką osobą w Twojej okolicy. 

Szkoła jest przeznaczona dla maksymalnie 60 uczestników i daje możliwość pozostawienia nacisków i presji codziennego życia i zanurzenia się w rzeczywistości, w której  Bóg Ojciec może spotkać się z każdym z nas, rozmawiać z każdym z nas i usługiwać nam. Możliwość spędzenia tych dni w atmosferze namaszczonego nauczania, doświadczania indywidualnej usługi modlitewnej i  poświęcania czasu jedynie Bogu, to możliwość, z której trzeba skorzystać. Przynosi ona prawdziwy przełom i przemianę do naszego życia. Szkoła nie ma formatu konferencyjnego w którym można dobierać sesje w których się uczestniczy, ale wymaga pełnego zaangażowania od wszystkich i z tego też powodu ma ograniczoną liczbę miejsc, by zapewnić bezpieczne otoczenie dla wszystkich. 

Koszty i rejestracja
Koszt wynosi 775 zł na osobę. Przy rezerwacji prosimy o dokonanie bezzwrotnej zaliczki w wysokości 100 zł. Nie będziemy przyjmować rezerwacji do której nie została wpłacona zaliczka. 
Pozostała część opłaty musi być uregulowana przed 27 stycznia 2018 roku. Jesteśmy finansowo zobowiązani wobec hotelu do uregulowania opłaty za wszystkie zarezerwowane wcześniej pokoje, także takie, na które rezerwacja zostanie odwołana w ostatniej chwili. Koszty rezerwacji założonych po 27 stycznia wynoszą 875 zł i wtedy należy dokonać opłaty w całości.

Opłaty pokrywają koszty zakwaterowania i wyżywienia. Zapewniamy zakwaterowanie hotelowe o wysokim standardzie, wszystkie pokoje posiadają łazienki. Jedzenie jest zróżnicowane i bardzo dobre!

Zakwaterowanie jest w pokojach dwuosobowych, ale dla tych, którzy potrzebują  szczególnego odosobnienia, jest również możliwość skorzystania z pokojów jednoosobowych po uiszczeniu dodatkowej opłaty w wysokości 240 zł (40 zł więcej za noc).

Nie możemy zapewnić opieki dla dzieci w czasie trwania Szkoły, z tego względu dzieci (poniżej 16 roku życia) nie mogą uczestniczyć w Szkole.

Szkołę poprowadzą  Brian Hayes  i Mark Gyde z Fatherheart Ministries (www.fatherheart.net) wraz z zespołem z Polski.

Cel Szkoły Serca Ojca
Najważniejszym celem "Doświadczania Miłości Ojca" jest głębokie poznanie Jego miłości do każdego z nas i przeżycie osobistego objawienia Boga jako Ojca.
On chce byśmy nie tylko wiedzieli o Nim. On pragnie by każdy z nas znał Go i miał z Nim bliską i intymną relację. On nie pragnie zaledwie intelektualnej czy teologicznej relacji z nami, On pragnie objawić nam Siebie i Swoje serce. Po to, by w naszym życiu mogły runąć niepotrzebne bariery i byśmy mogli znaleźć się w Jego ramionach Bóg Ojciec wymaga naszego udziału. Nie jest więc to szkoła w tradycyjnym znaczeniu tego słowa, gdzie można otrzymać wiele wiedzy, która trafia do głowy - jest to szkoła serca, gdzie nasze serce zostaje dotknięte, rozmiękczone, uzdrowione i odnowione! Szkoła zapewnia także uczestnikom gruntowną biblijną wiedzę dotyczącą objawienia Ojcowskiego Serca Boga. Bycie razem przez tak długi okres czasu pozwala na przekazanie pełnego nauczania dotyczącego bezwarunkowej miłości Boga do nas. Uczestnicy wyjadą  lepiej wyposażeni do zrozumienia i wyjaśnienia innym jak fundamentalne i ważne jest Ojcowskie Serce Boga.

REZERWACJA
By zapewnić sobie miejsce wypełnij formularz rejestracyjny

Wszelkich płatności dotyczących Szkoły (zaliczka, pełna odpłatność) należy dokonać na konto:
Wspólnota Chrześcijańska BETEL, KBwCh
38 1090 1522 0000 0001 1447 0821

Prosimy podać imię i nazwisko uczestnika w tytule przelewu.

Pytania prosimy kierować na następujące adresy:
szkola@serceojca.pl
vintagepolska@gmail.com (Brian Hayes)