Szkoła Serca Ojca "B" - Mikorzyn 19-25.04.2015

http://www.fatherheart.net

www.fatherheart.net

WZRASTANIE W SYNOSTWIE

19-25 kwietnia 2015 w hotelu WITYNG w Mikorzynie

Pierwsza polska Szkoła Serca B rozpocznie się w niedzielę 19 kwietnia 2015 o godzinie 18:00 w hotelu Wityng w Mikorzynie i zakończy w sobotę 25 kwietnia 2015 o godzinie 14:00.

Szkoła B - Wzrastanie w Synostwie - to kolejny krok po Szkole A, której tematem było Doświadczanie Miłości Ojca. Szkoła B buduje na fundamencie założonym w czasie Szkoły A. Szkoła B zabierze Cię w podróż głębiej do pełnego miłości serca Ojca i wprowadzi w głębsze zrozumienie tego, co to znaczy być synem czy córką naszego Niebiańskiego Ojca. Jezus żył jako Syn Swojego Ojca - uwielbiając i reprezentując Ojca, który bezgranicznie Go kochał.

Podobnie jak w przypadku Szkoły A - ten tydzień to czas oddzielenia w czasie którego Ojciec, który Cię miłuje, może się z Tobą spotkać, rozmawiać z Tobą, usługiwać Ci i zmieniać Cię. Jest to tydzień poświęcony wsłuchiwaniu się w namaszczone nauczanie i czas spędzony z Bogiem. Spotkania nie mają formatu konferencyjnego w ramach którego można dobierać różne sesje, Szkoła wymaga całkowitego zaangażowania od wszystkich uczestników. Liczba uczestników nie jest dużo po to, by zapewnić otoczenie pełne pokoju, bezpieczne i pełne bliskości. Z przykrością informujemy też, że nie ma możliwości zapewnienia opieki dla dzieci w czasie trwania szkoły dlatego też dzieci poniżej 16ego roku życia nie mogą brać udziału w Szkole.

Szkoła jest organizowana przez Briana Hayes i polski zespół Fatherheart Ministries i będzie prowadzona przez Trevora Galpin (dyrektor międzynarodowy Fatherheart Ministries). Będzie Mu towarzyszyć niewielki zespół z Wielkiej Brytanii, Danii i Finlandii. Szkoła będzie prowadzona po angielsku i tłumaczona na język polski.

Koszty

745zł za osobę przy rejestracji do 13 marca 2015 wraz z bezzwrotną zaliczką w wysokości 200zł płatną w ciągu 10 dni od daty rejestracji. Opłata przy późniejszej rezerwacji będzie wynosiła 845zł i musi być dokonana w całości w czasie składania rezerwacji. Wszelkie brakujące opłaty muszą zostać wpłacone do 10 kwietnia.

Opłata obejmuje zakwaterowanie i wyżywienie na każdy dzień pobytu poza napojami i przekąskami, które można nabyć w hotelu w czasie przerw między sesjami. Pozostałe koszty, które pokrywają uczestnicy to koszty transportu do i z hotelu. Zakwaterowanie jest w pokojach dwuosobowych. dostępne są również pokoje jednoosobowe po uiszczeniu dodatkowej opłaty w wysokości 100zł.

Rezerwacja

Prosimy o wskazanie w której Szkole Serca Ojca A - Doświadczanie miłości Ojca - uczestniczyłeś i w którym roku:

  • Ośrodek Wityng w Mikorzynie, w 2011 / 2012 / 2013 / 2014.
  • Siedlce / Sokołów Podlaski, w lipcu 2012
  • Wrocław / KZ Antiochia mini Szkoła, w grudniu 2012 / 2013 / 2014

By zapewnić sobie miejsce wypełnij formularz rejestracyjny

Wszelkich płatności dotyczących Szkoły (zaliczka, pełna odpłatność) możesz dokonać na konto:

Wspólnota Chrześcijańska BETEL, KBwCh

38 1090 1522 0000 0001 1447 0821

Podaj proszę swoje imię i nazwisko w tytule przelewu.

Jeśli masz pytania proszę skieruj je do:

szkola@serceojca.pl

vintagepolska@gmail.com (Brian Hayes)