Wroclaw 19-24.10.2018

Szkoła Serca Ojca

DOŚWIADCZANIE MIŁOŚCI OJCA

Wrocław 19-24 październik 2018

Serdecznie zapraszamy na pierwszą we Wrocławiu Szkołę Serca Ojca, która odbędzie się w październiku w dniach 19-24, 2018 roku.

Jest to Szkoła na której wykłady odbywają się przez cały dzień, w godzinach od 10:00 do 20:30, jednakże nie zapewniająca noclegów; dlatego też uczestnicy spoza Wrocławia proszeni są o zorganizowanie sobie noclegów we własnym zakresie.

Szkoła odbędzie się w Kościele Zielonoświątkowym Zbór Antiochia, ul. Sepia 2-6 we Wrocławiu.

W ciągu ostatnich lat wielu zostało poruszonych i pobłogosławionych doświadczając objawienia miłości Boga do nich, miłości ich Niebiańskiego Ojca. Wielu mogło tego doświadczyć uczestnicząc w jednej ze Szkół Serca Ojca organizowanych w różnych częściach Polski, lub też podczas weekendowych szkół mających miejsce w lokalnych kościołach.

Szkoła Serca Ojca daje możliwość zupełnego zanurzenia się w miejsce spotkania z Ojcem, w miejsce w którym może do ciebie mówić oraz ci usługiwać. Możliwość spędzenia całego tygodnia wsłuchując się w namaszczone nauczanie, otrzymując indywidualną posługę oraz spędzając z Bogiem dobry czas, bez pośpiechu, jest możliwością nie do przegapienia. Taki czas ma duży potencjał przyniesienia prawdziwego przełomu oraz przemian w twoje życie, jak również dania tobie gruntownego biblijnego zrozumienia jakie miejsce powinien zajmować Ojciec w życiu chrześcijanina.

Szkoła nie ma formatu konferencyjnego w którym można dobierać sesje w których się uczestniczy, ale wymaga pełnego zaangażowania od wszystkich uczestników.

Formularz rejestracyjny dotyczy tylko jednej osoby i nie może być dzielony z kimś innym.

KOSZTY:

Koszt wynosi 295 zł za osobę, jeśli opłata jest uregulowana w całości do 19-go września. Przy rezerwacji prosimy o dokonanie bezzwrotnej zaliczki w wysokości 95 zł. Niestety nie będziemy przyjmować rezerwacji do której nie została wpłacona zaliczka.

Pozostała kwota 200 zł powinna być wpłacona do 19-go września. Koszty rezerwacji założonych po tym terminie wynoszą 395 zł i wtedy należy dokonać opłaty w całości.

Opłaty pokrywają wszelkie koszty związane z tą szkołą, poza wyżywieniem, które należy sobie zorganizować indywidualnie np. udając się do jednej z wielu lokalnych restauracji.

Szkoła przeznaczona jest dla osób od 18-go roku życia; nie jest ona dedykowana dzieciom i nie możemy zapewnić opieki dla dzieci w czasie trwania Szkoły.

PROGRAM SZKOŁY:

Po sesji początkowej, która odbędzie się w piątek 19-go października o godz. 18:00. sesje będą odbywać się w godzinach od 10:00 – 14:00, przerwa obiadowa, i następnie od 16:00 – 20:30. W niedziele, tak aby dać uczestnikom możliwość udania się na nabożeństwa do lokalnych kościołów, wykłady odbędą się tylko od godz. 16:00 – 20:30.

Szkołę poprowadzą Brian Hayes i Mark Gyde z Fatherheart Ministries (www.fatherheart.net) wraz z zespołem z Polski.

Wierzymy, że podczas tej szkoły odnajdziesz miejsce spotkania z Bogiem - niejako swój dom – miejsce do którego należysz i w którym jesteś akceptowany, miejsce w którym Jego siła doskonali się w twojej słabości, miejsce, w którym doświadczasz radości bycia przyjętym przez Niego, odpoczynku oraz pokoju.

Tym miejscem jest ogromne serce pełne miłości twojego Ojca.

REJESTRACJA

W celu zarejestrowania się na Szkołę wypełnij formularz rejestracyjny

https://goo.gl/forms/VhhJDpUNnTK13Azf2

Wszelkich płatności dotyczących Szkoły (zaliczka, pełna odpłatność) należy dokonać na konto:

Wspólnota Chrześcijańska BETEL, KBwCh

38 1090 1522 0000 0001 1447 0821

Prosimy podać imię i nazwisko uczestnika w tytule przelewu.

Pytania prosimy kierować na następujące adresy:

szkola@serceojca.pl

vintagepolska@gmail.com (Brian Hayes)