usługujący

Prowadzimy Szkoły Serca Ojca w Polsce od 2011 roku. Mieliśmy przywilej gościć wiele osób, które nauczały i udzielały rzeczywistości życia w objawieniu ojcowskiego serca Boga. Jest  kilka osób, które związane są z nami od wielu lat i regularnie przyjeżdżają do naszego kraju. Poniżej kilka słów na temat każdej z nich. 

MARK GYDE

Mark pochodzi ze Wielkiej Brytanii. Wraz z żoną Fioną mieszkają w Abington w hrabstwie Oxfordshire. Mają czwórkę dorosłych dzieci, które obecnie mieszkają w różnych miejscach na terenie Wielkiej Brytanii. 

Mark kocha podróże, zwiedzanie nowych miejsc i poznawanie nowych ludzi, spacery i fotografię, poświęca też czas służbie Serca Ojca. 

Mark naucza na Szkołach Serca Ojca i na konferencjach w całej Europie. Jest autorem kilku pozycji książkowych. W książce Ojciec dla Ciebie dzieli się swoimi doświadczeniami i zrozumieniem Pisma Świętego w procesie poznawania Boga jako Ojca - ta książka została przetłumaczona na język polski. Inne Jego książki to Planted in Love, która pokazuje jakie może być życie gdy chodzimy z Ojcem tak, jak Jezus. The Depth of Love ukazuje jak Ojciec wyraża Swoją miłość do nas w praktyczny sposób. Jego najnowsza książka It Changes Everything pokazuje że przyjęcie objawienia serca Ojca naprawdę zmienia wszystko.

Dodatkowo Mark prowadzi stronę internetową www.afathertoyou.com, gdzie można znaleźć wiele darmowych źródeł dostępnych dla każdego, kto chce wzrastać w podróży z Ojcem. 

Każdego tygodnia Barry Adams i Mark prowadzą na żywo webcast poprzez stronę www.fatherheart.tv oglądaną przez kilkadziesiąt osób z różnych krajów.

Wizją Marka jest widzieć Kościół pochłonięty miłością Ojca oraz przemianę świata, który widzi że żyjemy jako synowie i córki naszego Niebiańskiego Ojca.

Więcej na www.afathertoyou.com, www.fatherheart.uk 

WINETTE HUBREGSTE

Winette Hubregtse urodziła się w Holandii. W 2001 roku przeprowadziła się do Jinja w Ugandzie i to miasto, u źródła Nilu, stało się Jej domem na następne 15 lat. Niedawno wróciła do Holandii. Była zaangażowana w nauczanie na szkołach Serca Ojca w Afryce Wschodniej i Europie. Sercem i pasją Winette jest widzieć, jak ludzie doświadczają miłości Ojca i poznać swoją prawdziwą tożsamość synów i córek Boga Ojca. Oprócz Afryki Wschodniej, Winette ma pełne pasji serce dla ludzi Bliskiego Wschodu.

Winette kocha naturę i w fotografii uchwyca piękno stworzenia wszystkich małych i dużych stworzeń.TREVOR I LINDA GALPIN

Trevor i Linda Galpin mają troje dzieci, siedmioro wnucząt i są małżeństwem od 48 lat. Trevor jest uznanym na całym świecie mówcą konferencyjnym i nauczycielem. W absolutnie niezwykły sposób opowiada historie. Jest autorem wielu świetnych książek. Był pastorem kościołów w trzech krajach i przez wiele lat był zaangażowany w szeroko zakrojoną usługę w ponad dwudziestu pięciu krajach. Jego pasją jest pomaganie ludziom odkryć, że poznanie Boga polega na spotkaniu z Nim jako ich prawdziwym Ojcem objawionym przez Jezusa, co prowadzi nas do przywrócenia naszej pozycji synostwa.

Trevor i Linda mają stronę internetową, która przedstawia bardziej dogłębnie ich pasję do życia, a szczególnie życia jako syn i córka dla Boga Ojca (www.trevorandlinda.ukINGRID WILTS

Pragnieniem Ingrid jest oglądanie serc przemienianych ze stanu duchowego sieroty, walczącego o przetrwanie, do wejścia w prawdziwą tożsamość i autorytet umiłowanych synów i córek Boga Ojca.

Ingrid urodziła się w Holandii. Od 1989 roku mieszka i usługuje w Ugandzie. Doświadczyła i głęboko zaangażowała się w życie wielu cierpiących ludzi w Ugandzie. Ingrid założyła dwie organizacje pomagające potrzebującym dzieciom i oddała wszystko, co miała, by przynieść nadzieję sierotom. Jednak w obliczu wielu traum, rozczarowań i zranień Jej serce stało się twarde. W końcu, w miarę jak zrezygnowała z życia w oparciu o własne siły, Ingrid była w stanie przyjąć miłość Ojca a On w nowy sposób połączył Jej życie ze Swoim sercem. Pełnię i obfitość, której szukała przez całe życie, odnalazła w objawieniu Ojcowskiego Serca Ojca. Bezustannie uczy się żyć pośród Trójcy jako umiłowana córka.

Obecnie Ingrid prowadzi w Ugandzie nad brzegami Nilu centrum Mto Moyoni retreat centre . Oazę gdzie synowie i córki są napełniania i przekształcani przez miłość Boga Ojca.


BRIAN HAYES

26 sierpnia 2021 Brian odszedł do domu naszego Niebiańskiego Ojca. Bardzo jesteśmy wdzięczni za Jego życie, miłość wobec nas i naszego kraju. 

Brian z Shirley przeprowadzili się z południowej Anglii do Edynburga w 1969 roku, gdzie prowadzili trzy kościoły – jeden z nich przez 22 lata. 

W latach 70-tych po raz pierwszy przyjechali do Polski. Od wtedy nasz kraj na zawsze zagościł w Jego sercu. 

Ze względu na potrzeby zdrowotne młodszej córki, która cierpi na zespół Downa, Brian i Shirley założyli fundację Redwoods Caring Foundation [zob: www.redwoods.org.uk], która prowadzi domy opieki (całodobowej i dziennej) dla niepełnosprawnych dorosłych osób.

W fundacji pracują osoby, które wyrażają miłość Ojca w bardzo praktyczny sposób oraz oczekują ponadnaturalnej interwencji od Ojca (którą obiecał w słowie proroczym).

Przez ponad 40 lat Brian regularnie podróżował do Polski. To w 1999 roku podczas jednej z wizyt usłyszał o Jacku Winter i o Jacku Frost. Wydarzyło się to, gdy Brian i jego żona czuli się wyczerpani, gotowi do rezygnacji ze służby i z życia kościoła.

Bóg użył służby Jacka, aby wnieść zrozumienie jak Niebiański Ojciec ich umiłował i by rozpocząć podróż objawienia głębokości ojcowskiego serca Boga.

Przez ponad 20 lat Brian nauczał na temat serca Ojca pełnego miłości odwiedzając kościoły, prowadząc konferencje i Szkoły Serca Ojca. 

Jego wizją było wspomaganie liderów i wspólnot wyposażonych i przygotowanych, wzrastających w pełnię dojrzałości Chrystusowej i doświadczających niesamowitej realności bezwarunkowej miłości Boga Ojca.