usługujący

Prowadzimy Szkoły Serca Ojca w Polsce od 2011 roku. Mieliśmy przywilej gościć wiele osób, które nauczały i udzielały rzeczywistości życia w objawieniu ojcowskiego serca Boga. Jest  kilka osób, które związane są z nami od wielu lat i regularnie przyjeżdżają do naszego kraju. Poniżej kilka słów na temat każdej z nich. 

MARK GYDE

Mark pochodzi ze Wielkiej Brytanii. Wraz z żoną Fioną mieszkają w Abington w hrabstwie Oxfordshire. Mają czwórkę dorosłych dzieci, które obecnie mieszkają w różnych miejscach na terenie Wielkiej Brytanii. 

Mark kocha podróże, zwiedzanie nowych miejsc i poznawanie nowych ludzi, spacery i fotografię, poświęca też czas służbie Serca Ojca. 

Mark naucza na Szkołach Serca Ojca i na konferencjach w całej Europie. Jest autorem kilku pozycji książkowych. W książce Ojciec dla Ciebie dzieli się swoimi doświadczeniami i zrozumieniem Pisma Świętego w procesie poznawania Boga jako Ojca - ta książka została przetłumaczona na język polski. Inne Jego książki to Planted in Love, która pokazuje jakie może być życie gdy chodzimy z Ojcem tak, jak Jezus chodził z Ojcem. The Depth of Love ukazuje jak Ojciec wyraża Swoją miłość do nas w praktyczny sposób. Jego najnowsza książka It Changes Everything na nowo przedstawia objawienie Ojca i pokazuje jak, gdy je w pełni przyjmiemy, to objawienie zmienia wszystko.

Dodatkowo Mark prowadzi stronę internetową www.afathertoyou.com, gdzie można znaleźć wiele darmowych źródeł dostępnych dla każdego, kto chce wzrastać w podróży z Ojcem. 

Każdego tygodnia Barry Adams i Mark prowadzą na żywo webcast poprzez stronę www.fatherheart.tv oglądaną przez kilkadziesiąt osób z różnych krajów.

Wizją Marka jest widzieć Kościół pochłonięty miłością Ojca oraz przemianę świata, który widzi że żyjemy jako synowie i córki naszego Niebiańskiego Ojca.

Więcej na www.afathertoyou.com, www.fatherheart.uk 

WINETTE HUBREGSTE

Winette Hubregtse urodziła się w Holandii. W 2001 roku przeprowadziła się do Jinja w Ugandzie i to miasto, u źródła Nilu, stało się Jej domem na następne 15 lat. Niedawno wróciła do Holandii. Była zaangażowana w nauczanie na szkołach Serca Ojca w Afryce Wschodniej i Europie. Sercem i pasją Winette jest widzieć, jak ludzie doświadczają miłości Ojca i poznać swoją prawdziwą tożsamość synów i córek Boga Ojca. Oprócz Afryki Wschodniej, Winette ma pełne pasji serce dla ludzi Bliskiego Wschodu.

Winette kocha naturę i w fotografii uchwyca piękno stworzenia wszystkich małych i dużych stworzeń.TREVOR I LINDA GALPIN

Trevor i Linda Galpin mają troje dzieci, siedmioro wnucząt i są małżeństwem od 48 lat. Trevor jest uznanym na całym świecie mówcą konferencyjnym i nauczycielem. W absolutnie niezwykły sposób opowiada historie. Jest autorem wielu książek. Był pastorem kościołów w trzech krajach i przez wiele lat był zaangażowany w szeroko zakrojoną usługę w ponad dwudziestu pięciu krajach. Jego pasją jest pomaganie ludziom odkryć, że poznanie Boga polega na spotkaniu z Nim jako ich prawdziwym Ojcem objawionym przez Jezusa, co prowadzi nas do przywrócenia naszej pozycji synostwa.

Trevor i Linda mają stronę internetową, która przedstawia bardziej dogłębnie ich pasję do życia, a szczególnie życia jako syn i córka dla Boga Ojca (www.trevorandlinda.ukINGRID WILTS

Pragnieniem Ingrid jest oglądanie serc przemienianych ze stanu duchowego sieroty, walczącego o przetrwanie, do wejścia w prawdziwą tożsamość i autorytet umiłowanych synów i córek Boga Ojca.

Ingrid urodziła się w Holandii. Od 1989 roku mieszka i usługuje w Ugandzie. Doświadczyła i głęboko zaangażowała się w życie wielu cierpiących ludzi w Ugandzie. Ingrid założyła dwie organizacje pomagające potrzebującym dzieciom i oddała wszystko, co miała, by przynieść nadzieję sierotom. Jednak w obliczu wielu traum, rozczarowań i zranień Jej serce stało się twarde. W końcu, w miarę jak zrezygnowała z życia w oparciu o własne siły, Ingrid była w stanie przyjąć miłość Ojca a On w nowy sposób połączył Jej życie ze Swoim sercem. Pełnię i obfitość, której szukała przez całe życie, odnalazła w objawieniu Ojcowskiego Serca Ojca. Bezustannie uczy się żyć pośród Trójcy jako umiłowana córka.

Obecnie Ingrid prowadzi w Ugandzie nad brzegami Nilu centrum Mto Moyoni retreat centre . Oazę gdzie synowie i córki są napełniania i przekształcani przez miłość Boga Ojca.


BRIAN HAYES

26 sierpnia 2021 Brian odszedł do domu naszego Niebiańskiego Ojca. Bardzo jesteśmy wdzięczni za Jego życie, miłość wobec nas i naszego kraju. 

Brian z Shirley przeprowadzili się z południowej Anglii do Edynburga w 1969 roku, gdzie prowadzili trzy kościoły – jeden z nich przez 22 lata. 

W latach 70-tych po raz pierwszy przyjechali do Polski. Od wtedy nasz kraj na zawsze zagościł w Jego sercu. 

Ze względu na potrzeby zdrowotne młodszej córki, która cierpi na zespół Downa, Brian i Shirley założyli fundację Redwoods Caring Foundation [zob: www.redwoods.org.uk], która prowadzi domy opieki (całodobowej i dziennej) dla niepełnosprawnych dorosłych osób.

W fundacji pracują osoby, które wyrażają miłość Ojca w bardzo praktyczny sposób oraz oczekują ponadnaturalnej interwencji od Ojca (którą obiecał w słowie proroczym).

Przez ponad 40 lat Brian regularnie podróżował do Polski. To w 1999 roku podczas jednej z wizyt usłyszał o Jacku Winter i o Jacku Frost. Wydarzyło się to, gdy Brian i jego żona czuli się wyczerpani, gotowi do rezygnacji ze służby i z życia kościoła.

Bóg użył służby Jacka, aby wnieść zrozumienie jak Niebiański Ojciec ich umiłował i by rozpocząć podróż objawienia głębokości ojcowskiego serca Boga.

Przez ponad 20 lat Brian nauczał na temat serca Ojca pełnego miłości odwiedzając kościoły, prowadząc konferencje i Szkoły Serca Ojca. 

Jego wizją było wspomaganie liderów i wspólnot wyposażonych i przygotowanych, wzrastających w pełnię dojrzałości Chrystusowej i doświadczających niesamowitej realności bezwarunkowej miłości Boga Ojca.