NADCHODZĄCE WYDARZENIA

najbliższa szkoła

ZAPRASZAMY NA KOLEJNĄ SZKOŁE, WKRÓTCE SZCZEGÓŁY


Kolejna edycja Szkoły Serca Ojca: Spotkanie z Ojcem 

odbędzie się w hotelu Wityng w Mikorzynie 

od godz. 18.00 w niedzielę 3 marca 2024 do godz. 14.00 w sobotę 9 marca 2024Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do nas!

 Będzie to szkoła z sesjami porannymi, popołudniowymi i wieczornymi. Nie będzie to konferencja, ale możliwość zanurzenia się w nauczaniu i usłudze modlitewnej poświęconej doświadczaniu miłości naszego Niebiańskiego Ojca do nas. 

 


W ciągu ostatnich lat wiele osób zostało dotkniętych i pobłogosławionych dzięki doświadczaniu objawienia miłości Boga jako Ojca. Wiele osób mogło skosztować tego doświadczenia właśnie dzięki uczestniczeniu w Szkołach Serca Ojca, które odbywały się w różnych częściach Polski, a także w czasie weekendów Serca Ojca, które były prowadzone w Kościołach lokalnych.

 


Szkoła jest przeznaczona dla maksymalnie około 60 uczestników i daje możliwość pozostawienia nacisków i presji codziennego życia i zanurzenia się w rzeczywistości, w której Bóg Ojciec może spotkać się z każdym z nas, rozmawiać z nami i usługiwać nam. Możliwość spędzenia tych dni w atmosferze namaszczonego nauczania, doświadczania indywidualnej usługi modlitewnej i poświęcania czasu jedynie Bogu, to możliwość, z której trzeba skorzystać. Przynosi ona prawdziwy przełom i przemianę do naszego życia. Szkoła nie ma formatu konferencyjnego, w którym można dowolnie dobierać sesje, ale wymaga pełnego zaangażowania od wszystkich i z tego też powodu ma ograniczoną liczbę miejsc, by zapewnić bezpieczne otoczenie dla wszystkich.

 


Głównymi prowadzącymi tej edycji szkoły będą Mark Gyde z Father Heart UK (www.fatherheart.uk, www.afathertoyou.com )  i Winette Hubregste.Więcej informacji o Marku i o Winette znadziecie na stronie internetowej szkoły (https://www.serceojca.pl/home/biografie)

Jak co roku w czasie szkoły będzie także usługiwał polski zespół. Szkoła będzie prowadzona  w języku angielskim i tłumaczona na język polski.

 


KOSZT


Podamy informację wkrótce! 

 


Nie możemy niestety zapewnić opieki dla dzieci w czasie trwania Szkoły, z tego względu dzieci (poniżej 12 roku życia) nie mogą uczestniczyć w Szkole.

  


Pytania prosimy kierować na następujące adresy:

szkola@serceojca.pl

afathertoyou@gmail.com  (Mark Gyde) 

kolejne wydarzenieWięcej informacji wkrótce