NADCHODZĄCE WYDARZENIA

najbliższa szkoła

Nasza kolejna Szkoła Serca Ojca:

Wzrastanie w synostwie odbędzie się w Mikorzynie w hotelu Wityng

zaczynamy w niedzielę 6 listopada o godz. 18

i jesteśmy razem do godz. 14.00 w sobotę 11 listopada 2022Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do nas!


Po ukończeniu Szkoły Ojca Serca Doświadczanie miłości Ojca lub szkół regionalnych często trafia do nas pytanie: „Co dalej?” lub „Jak mogę bardziej pogłębić to objawienie?”.

Zapraszamy na długo wyczekiwane „Wzrastanie w synostwie”. To pięciodniowe wydarzenie, podczas którego będziesz miał okazję doświadczyć jeszcze więcej miłości Ojca. W tym tygodniu przyjrzymy się, jak możemy żyć jak Jezus i jak takie doświadczanie życia, wpływa na nasze codzienne sprawy.

Dla każdego w tej podróży objawienie nie jest statyczne, ale postępujące. Każdy może zacząć dostrzegać nowe kwestie, które zostały ukryte w przeszłości. Kiedy to robimy, pozwalamy naszemu sercu wrócić do domu Ojca w głębszy sposób. Zawsze są obszary naszego serca, które wymagają uzdrowienia i wypełnienia Jego miłością.

Jeśli ukończyłeś Szkołę Serca Ojca Doświadczanie miłości Ojca lub szkoły regionalne, zapraszamy Cię do przyłączenia się do nas. Tydzień poprowadzą Mark Gyde oraz Trevor i Linda Galpin. Trevor napisał książkę zatytułowaną „Pełen obraz”, która pokazuje, jak Ojciec objawia się w Piśmie i jak ważne jest dla nas życie w Jego miłości. W ciągu tego tygodnia Trevor przeprowadzi nas przez niektóre z tych materiałów. Mark przyjrzy się kilku praktycznym sposobom jak możemy żyć jak Jezus: życie w pocieszeniu i miłości, autorytet synów, sposób, w jaki Ojciec przemawia w procesie doświadczania objawienia, identyfikowanie i radzenie sobie z postawami starszego brata, które wciąż kryją się w naszym sercu.

To idealna okazja, by spotkać się, odnowić relacje i odkryć więcej nieskończonej miłości Ojca do nas. Pozostałe informacje oraz formularz rezerwacji poniżej. Czekamy na Was w listopadzie.


KOSZT


Koszt uczestniczenia wynosi 1040 PLN. Cena obowiązuje osoby zamieszkujące Polskę. Osoby mieszkające poza granicami Polski proszone są o kontakt z Markiem Gyde (afathertoyou@gmail.com).

Wraz z rejestracją prosimy o wpłatę bezzwrotnej zaliczki w wysokości 250 PLN. Rejestracje bez zaliczki nie będą przyjmowane.

Pozostała kwota w wysokości 790 PLN musi zostać pokryta do 20 września 2022. (Jesteśmy finansowo zobowiązani wobec hotelu do pokrycia kosztów za wszystkie zarezerwowane pokoje).

Opłata rejestracyjna dokonana po 10 września wynosić będzie 1140 PLN i musi zostać zrealizowana w pełni wraz ze zgłoszeniem uczestnictwa.

Opłata pokrywa koszty zakwaterowania i pożywienia na czas całego spotkania.

Oferujemy zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych z łazienkami. Dostępne są również pokoje jednoosobowe za dodatkową opłatą 150 PLN.

REJESTRACJA


Prosimy o zarejestrowanie się śledząc link poniżej wraz z umieszczeniem potwierdzenia o

uczestniczeniu w Szkole Serca Ojca A / Doświadczanie miłości Ojca czy lokalnej szkole i podanie roku uczestnictwa.

Link do rejestracji:

https://wzrastanie-w-synostwie-2022-rejestracja


Wszelkich płatności dotyczących Szkoły (zaliczka, pełna płatność) należy dokonać na konto:

Father Heart UK

08 1020 1026 3741 0000 0001 0232 Bank: Wise Europe SA / PKO BP


Prosimy podać imię i nazwisko uczestnika w tytule przelewu.


Pytania prosimy kierować na następujące adresy:

szkola@serceojca.pl

afathertoyou@gmail.com (Mark Gyde)


kolejne wydarzenie

Szkoła Serca Ojca: Spotkanie z Ojcem

planowane na 12-18 lutego 2023


Więcej informacji wkrótce