NADCHODZĄCE WYDARZENIA

najbliższa szkoła


Kolejna edycja Szkoły Serca Ojca: Spotkanie z Ojcem

odbędzie się w hotelu Wityng w Mikorzynie

od godz. 18.00 w niedzielę 12 lutego 2023 do godz. 14.00 w piątek 17 lutego 2023Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do nas!Będzie to szkoła z sesjami porannymi, popołudniowymi i wieczornymi. Nie będzie to konferencja, ale możliwość zanurzenia się w nauczaniu i usłudze modlitewnej poświęconej doświadczaniu miłości naszego Niebiańskiego Ojca do nas.


W ciągu ostatnich lat wiele osób zostało dotkniętych i pobłogosławionych dzięki doświadczaniu objawienia miłości Boga jako Ojca. Wiele osób mogło skosztować tego doświadczenia właśnie dzięki uczestniczeniu w Szkołach Serca Ojca, które odbywały się w różnych częściach Polski, a także w czasie weekendów Serca Ojca, które były prowadzone w Kościołach lokalnych.


Szkoła jest przeznaczona dla maksymalnie około 60 uczestników i daje możliwość pozostawienia nacisków i presji codziennego życia i zanurzenia się w rzeczywistości, w której Bóg Ojciec może spotkać się z każdym z nas, rozmawiać z nami i usługiwać nam. Możliwość spędzenia tych dni w atmosferze namaszczonego nauczania, doświadczania indywidualnej usługi modlitewnej i poświęcania czasu jedynie Bogu, to możliwość, z której trzeba skorzystać. Przynosi ona prawdziwy przełom i przemianę do naszego życia. Szkoła nie ma formatu konferencyjnego, w którym można dowolnie dobierać sesje, ale wymaga pełnego zaangażowania od wszystkich i z tego też powodu ma ograniczoną liczbę miejsc, by zapewnić bezpieczne otoczenie dla wszystkich.


Głównymi prowadzącymi tej edycji szkoły będą Mark Gyde z Father Heart UK (www.fatherheart.uk, www.afathertoyou.com ) i Winette Hubregste.Więcej informacji o Marku i o Winette znadziecie na stronie internetowej szkoły (https://www.serceojca.pl/home/biografie)

Jak co roku w czasie szkoły będzie także usługiwał polski zespół. Szkoła będzie prowadzona w języku angielskim i tłumaczona na język polski.


KOSZT


Koszt wynosi 1065 zł na osobę. Przy rezerwacji prosimy o dokonanie bezzwrotnej zaliczki w wysokości 250zł. Nie będziemy przyjmować rezerwacji, do której nie została wpłacona zaliczka.Pozostała część opłaty w wysokości 815 zł musi być uregulowana do 20 stycznia 2023 roku. Jesteśmy finansowo zobowiązani wobec hotelu do uregulowania opłaty za wszystkie zarezerwowane wcześniej pokoje, także takie, na które rezerwacja zostanie odwołana w ostatniej chwili.


Koszty rezerwacji założonych po 25 stycznia wynoszą 1165 zł i wtedy należy dokonać opłaty w całości w momencie dokonywania rejestracji.


Opłaty pokrywają koszty zakwaterowania i wyżywienia przez całe 5 dni. Zakwaterowanie jest w pokojach z dwoma łóżkami i łazienką w każdym pokoju. Jest też ograniczona liczba pokoi jednoosobowych, za które należy dopłacić dodatkowo 125 zł.


Nie możemy niestety zapewnić opieki dla dzieci w czasie trwania Szkoły, z tego względu dzieci (poniżej 12 roku życia) nie mogą uczestniczyć w Szkole.


REJESTRACJA


Prosimy o rejestrację przez link:

https://forms.gle/Spotkanie-z-Ojcem2023-rejestracja

Płatności, zarówno zaliczki w momencie rejestracji jak i reszty (bądź całości) opłaty należy dokonać na konto:


Father Heart UK

08 1020 1026 3741 0000 0001 0232 Bank: Wise Europe SA / PKO BP


Prosimy podać imię i nazwisko uczestnika w tytule przelewu.


Pytania prosimy kierować na następujące adresy:

szkola@serceojca.pl

afathertoyou@gmail.com (Mark Gyde)kolejne wydarzenieWięcej informacji wkrótce